Teknoloji

Huawei yeni giyilebilir ürünlerini duyurdu: 14 Eylül’de Barselona’da gerçekleşecek etkinlik için bizi takip etmeye devam edin

Huawei, yaklaşan Yeni Artifact Lansmanı ile giyilebilir cihaz pazarında büyük bir sıçrama yapmaya hazırlanıyor. 14 Eylül 2023’te Barselona’da ‘İleri Moda’ temasıyla gerçekleşecek lansman, markanın giyilebilir teknolojideki başarılı yolculuğunun 10. yılını kutluyor ve teknoloji ile stil arasında köprü kurmaya odaklandığını gösteriyor.

Giyilebilir teknoloji segmentinde de dikkat çekecek global ürün stratejisini paylaşmaya hazırlanan Huawei, WATCH Ultimate akıllı saat ile başlattığı tasarım ideolojisini ‘Moda İleri’ temasına uygun olarak daha da geliştirecek.

Huawei, Avrupa giyilebilir cihaz pazarındaki 10. yılını kutlarken 14 Eylül’de tüm gözler Barselona’da olacak. Lansmanda tanıtılacak olan, hem teknoloji hem de moda trendlerini belirleyerek giyilebilir cihazlar alanındaki liderliğini daha da pekiştirmesi beklenen yeni HUAWEI WATCH GT Serisi, yakın zamanda Türkiye’de de satışa sunulacak.

HUAWEI’nin Barselona lansmanına ilgili linkten kayıt yaptıran izleyiciler, yeni WATCH satın alırken kullanabilecekleri 300 TL’lik indirim kuponunun yanı sıra sınırlı sayıdaki FreeBuds 3 ikramlarından birine sahip olma şansına da sahip olabiliyor. GT Serisi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

korgunhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu