Teknoloji

Sızıntılara göre iPhone 15 Pro Max’te değişen bir şey yok: Aynı ekran, aynı kamera.

Twitter’daki ünlü sızıntı kaynağı Revegnus, iPhone 15 Pro Max ile ilgili yeni iddiaları paylaştı. Bu iddialar, iPhone 15 Pro Max’in ekranı, ana kamera modülü, işlemcisi ve RAM boyutu hakkında bazı değerli ipuçları veriyor.

Telefon ayrıca ana kamera olarak iPhone 14 Pro Max’te bulunuyor. Sony, IMX803 kamera sensörünü kullanacak benziyor Bu daha önce söylenenlerle çelişiyor. Önceki bilgiler, aynı megapiksel sayısına sahip ancak daha büyük bir sensöre sahip Sony IMX903’ün daha fazla ışık yakalamak için kullanılacağını gösteriyordu.

Ekran Paneli ve İşlemci

Geriye kalan şeylerden biri gibi görünüyor M12 OLED panel teknolojisi. Ancak argüman, ekranın önceki modele göre biraz daha kısa ve dar olacağını söylüyor. Ayrıca ekran çerçevelerinin hiç olmadığı kadar ince olacağı da söyleniyor. iPhone 15 Pro Max için kaynak bekleniyor A17 Bionic işlemciye geçinonaylandı ve RAM’in 6GB’tan 8GB’a yükseltileceğini belirtiyor..

Apple geleneksel takvimine sadık kalırsa Eylül ayında iPhone 15 Pro Max (veya bazı kaynaklara göre iPhone 15 Ultra) ve diğer üç modeli göreceğiz. Ancak ondan önce, önümüzdeki ayın başlarında WWDC 2023 etkinliği var. Burada Apple’ın yaklaşan yazılım güncellemeleri hakkında her şeyi öğreneceğiz.

Elbette her sızıntı ve söylenti yanlış olmayabilir. Birkaç ay sonra resmi lansmanda her şey netleşecek.

haberuzundere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu