Haber

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Tedavisinin Ardından Göreve Başladı

Rahatsızlığı nedeniyle 2 Ağustos’ta hastaneye kaldırılan Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, tedavisinin tamamlanmasının ardından göreve başladı.

Belediye binası önünde kurum çalışanı tarafından karşılanan Engin, geçmiş olsun dileklerini ileten çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

Engin yaptığı açıklamada, sağlığına kavuşmasında emeği geçen sağlık çalışanına ve hastalığı süresince mesajlarıyla kendisine destek olan tüm vatandaşlara teşekkür ederek, “Allaha çok şükür sağlığımızın özverisiyle bu hastalığı kısa sürede atlattık. İşçiler ve vatandaşlarımızın duaları.Kısa bir tedavi sürecinin ardından yeniden bir arada olacağımızı söyledik.Vatandaşlarımızın duaları ile yeniden bir aradayız,görevimizin başındayız. Meslektaşlarımızla birlikte Narlıdere’miz ve vatandaşlarımız için çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

2 Ağustos’ta bir internet gazetesinde yayınlanan canlı yayının ardından rahatsızlanan Belediye Başkanı Engin, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından beyin kanaması belirtileriyle hastaneye kaldırılarak 7 Ağustos’ta taburcu edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu