Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin mitingine neden katılmadı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin mitingi iptal mi oldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin mitingine neden katılmadı? Araştırma vatandaşlar tarafından yapılıyor. 2023 seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi figürlerin mitinglerinin yoğunluğu arttı. Bugün yapılması beklenen Mersin mitinginin iptal edilmesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mersin mitingine neden katılmadı? Cumhurbaşkanı Erdoğan Mersin mitingi iptal mi oldu? sorular incelendi. Detaylar burada.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN MERSİN KİRALAMASINA NEDEN KATILMADI?

Katıldığı canlı yayında rahatsızlanarak dünkü programlarını iptal eden ve dinlenmek için evinde kalan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bugünkü programları da iptal edildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, “Cumhurbaşkanımız yarın (27 Nisan Perşembe) yapılması planlanan Akkuyu Nükleer Santral törenine online olarak katılacak. Mersin mitingimizin daha sonraki bir tarihte yapılması planlanıyor. ” söz konusu.

Kandemir, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Cumhurbaşkanımız yarın (27 Nisan Perşembe) yapılması planlanan Akkuyu Nükleer Santral törenine katılacak. Mersin mitingimizin daha sonraki bir tarihte yapılması planlanıyor.”

dumlupinarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu