Haber

Adana’da kaçırılma iddiası, vatandaşları ve polisi harekete geçirdi

– Adana’da kaçırılma iddiası, vatandaşları ve polisi harekete geçirdi

ADANA Adana’nın Kozan ilçesinde araçla kaçırılma tartışması, vatandaşları ve polisi harekete geçirdi. Vatandaşlar, güvenlik kamerasına yansıyan aracı belirlerken, “Beni kaçırıyorlar, lütfen yardım edin” sözlerini duyduklarını belirtti.

Olay, Güneri Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre bölge sakinleri, akşam saat 19.30 sıralarında bir araçtan “Beni kaçırıyorlar, yardım edin” sesini duydu. Vatandaşlar otomobilin peşinden koşarken, araç hızla uzaklaştı. Vatandaşların 112 Acil Çağrı Merkezi’ne haber vermesi üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Polis, mahalleli ile görüşerek çevredeki kameraları inceledikten sonra çalışma başlattı.

Vatandaş olayı anlattı

Mahalle sakinlerinden Gizem Yılmaz, “Burada oturuyorduk, araba geçti. ‘Beni kaçırıyorlar, lütfen yardım edin abla.’ Vatandaşlardan Kemal Ataş, “Araç boş gibiydi, boş sandım, koşarak kapıyı açıp el frenini çektim. Orada koştuğumu görünce araba hızlandı, önüne geçmeye çalıştık, neredeyse kaldırıma çıkacaktı, sonra yan tarafa geçince kenara çektik. Bastı ve yetişemedik. Bir bağırış oldu, paniğe kapıldık, sonra araba hızla gidince bir şey yapamadık. Oğlan, ‘Kurtar beni, kurtar beni’ diye bağırdı.” ifadelerini kullandı.

haberandirin.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu